21 stycznia 2020

Mieszkania i apartamenty w Wałbrzychu

Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania? Poznaj nowoczesne mieszkania i apartamenty w Wałbrzychu.

Trwa budowa i sprzedaż mieszkań i apartamentów przy ulicy Palisadowej w Wałbrzychu


Powstający budynek będzie liczył osiem pięter, na których zlokalizowanych zostanie czterdzieści mieszkań, w tym, na najwyższych kondygnacjach – pięć dwupoziomowych apartamentów z tarasami. Każde z mieszkań będzie posiadało balkon lub loggię. Dostęp do mieszkań będzie możliwy z dwóch klatek schodowych, a każda klatka będzie posiadała windę.

Lokalizacja w samym sercu wałbrzyskiego osiedla Podzamcze, przy ulicy Palisadowej, sprawia, że szybko dotrą Państwo do pracy, szkoły czy centrum handlowego.

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań i apartamentów. Już wkrótce budynek zostanie oddany do Państwa użytku.

mieszkania i apartamenty Wałbrzych 2020

Udogodnienia dla przyszłych mieszkańców


podziemny parking

plac zabaw

nowoczesny system wentylacji o stałym układzie ciśnienia wraz z odzyskiem ciepła

ogrodzony teren wokół budynku

windy

Mieszkanie z ogródkiem, balkonem czy apartament z tarasem?


Na ośmiu piętrach budynku każdy znajdzie odpowiednie dla siebie lokum. W zależności od upodobań można wybierać wśród mieszkań na parterze z ogródkami, przez mieszkania z balkonami i loggiami na piętrach od 1 do 6, aż po dwupoziomowe apartamenty z tarasami zlokalizowana na siódmym i ósmym piętrze.

Apartamenty dwupoziomowe oferują powierzchnię mieszkalną wynoszącą od 60 do aż 100 m2. Tego typu apartamenty w tak nowoczesnym budynku są nowością na lokalnym rynku nieruchomości.

Mieszkania będą posiadały powierzchnię od 35 do 80 m2. Niektóre z mieszkań można połączyć, zwiększając tym samym powierzchnię mieszkalną.

Zobacz dostępne mieszkania i apartamenty


Komfort i nowoczesność

Już ponad 25 lat, projektując i realizując domy, osiedla i budynki wielorodzinne, stawiamy na pierwszym miejscu komfort ich przyszłych mieszkańców. W budynku przy ulicy Palisadowej nie będzie barier dla osób niepełnosprawnych, jak krawężniki czy wysokie stopnie. Każde z mieszkań będzie podłączone do miejskiego systemu ogrzewania. Dodatkowym, nowatorskim rozwiązaniem jest nowoczesny system wentylacji z odzyskiem ciepła. Taki typ wentylacji pozwoli oddychać świeżym powietrzem i zaoszczędzić w kwestii ogrzewania lokalu. 

Gotowe w 2020 roku

Na przełomie lipca, sierpnia 2020 roku planujemy umożliwić właścicielom dostęp do ich lokali w celu indywidualnego wykończenia. Oddanie budynku do użytku a co za tym idzie wprowadzenie nowych mieszkańców jest planowana na jesień 2020 roku.